WIZUALIZACJE WNĘTRZ

Chciałabyś/Chciałbyś zobaczyć jak będzie wyglądać Twoja nowa kuchnia lub łazienka zanim pojawi się w Twoim domu ekipa monterska? Czy kolor blatów będzie pasował do kafelków? Czy będzie dostatecznie dużo miejsca by wstawić większy stół? Czy wybrać ciemne czy jasne akcenty dekoracyjne? Dzięki naszym wizualizacjom 3D odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Wymierzymy, zaprojektujemy, dopasujemy i zaprezentujemy Twoje nowe wnętrza, w których się zakochasz.

ZAMÓW PROJEKT 3D
SWOJEGO WYMARZONEGO WNĘTRZA

 

 

PAKIET
WIZUALIZACJA

 

200 zł

N

wizualizacja

M

projekt

M

wymiary

M

zmiany w cenie

Ilość wersji: 1
Czas realizacji: 3 dni
Ilość zmian w cenie: 0
Koszt każdej kolejnej zamiany: 100 zł

PAKIET
WIZUALIZACJA + PROJEKT

 

500 zł

N

wizualizacja

N

projekt

M

wymiary

N

zmiany w cenie

Ilość wersji: 1
Czas realizacji: 7 dni
Ilość zmian w cenie: 1
Koszt każdej kolejnej zamiany: 100 zł

PAKIET
WIZUALIZACJA + PROJEKT + WYMIARY

 

600 zł

N

wizualizacja

N

projekt

N

wymiary

N

zmiany w cenie

Ilość wersji: 1
Czas realizacji: 7 dni
Ilość zmian w cenie: 1
Koszt każdej kolejnej zamiany: 100 zł

JAK ZAMÓWIĆ PROJEKT 3D?

 

 

i

KROK 1: Wyślij do nas niezbędne informacje o Twoim pomieszczeniu

Najważniejsze są wymiary pomieszczenia. Aby w sposób rzeczywisty uchwycić proporcje i aranżacje, prosimy o zwymiarowanie ścian, okien i drzwi. Oczywiście szkic / rzut pomieszczenia z góry byłby najlepszym pomysłem. Jeśli nie posiadamy projektu technicznego pomieszczenia, to nic nie szkodzi, poradzimy sobie.
Następnie należy opisać w jakim stylu i klimacie mamy zaprojektować aranżację. Im więcej inspiracji tym lepiej i dokładniej wstrzelimy się w gust. Na tym etapie mile widziane są zdjęcia, linki, przykładowe realizacje itp. Jeśli jesteś uzdolnionym Klientem, mile widziany będzie też odręczny rysunek projektowy, chętnie go zrealizujemy.

KROK 2: Przenalizujemy przesłane informacje i inspiracje

Na podstawie wyżej przesłanych informacji będziemy mogli przeanalizować stopień skomplikowania projektu i przygotować plan działania – wykonania projektu wizualizacji mebli. Oszacujemy dokładny koszt wykonania usługi i odezwiemy się do Ciebie w przeciągu 24 godzin (poniedziałek-piątek).

KROK 3: Akceptacja i proces projektowy

Jeśli Klient wyraża zgodę i akceptuje wycenę wystarczy, że dokona wpłaty co będzie potwierdzeniem dla nas, że mamy działać. Rozpoczyna się proces projektowy i już niedługo Klient otrzyma wizualizację.

KROK 4: Prezentacja wizualizacji 3D

W przeciągu 7 dni roboczych (w zależności od wybranego pakietu) na e-mailu Klienta pojawią się gotowe projekty wymarzonego wnętrza wraz z wymiarami dla stolarza.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że mogą pojawić się elementy wymagające zmiany. W razie konieczności, nasz pracownik wprowadzi ewentualne modyfikacje.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu

BIURO

75-228 Koszalin
ul. Lniana 5a/2
+48 512 432 287 (Jacek)
jacek@websad.pl
www.websad.pl

STOLARNIA

75-228 Koszalin
ul. Lniana 5a/2

WEBSAD