ZAMÓW MEBLE ONLINE

do samodzielnego montażu

h

1. FORMULARZ

Wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować o dogodnej porze.

2. KONSULTACJA

Odbierz telefon od naszego projektanta i opowiedz o swoim wymarzonym wnętrzu. Po konsultacji otrzymasz szacunkowy kosztorys i termin realizacji.

3. PROJEKT

Projektant przygotuje dla Ciebie projekt 3D, który otrzymasz w najwygodniejszy dla Ciebie sposób (e-mail, Whatsapp, Messenger).

4. KOSZTORYS

Po zaakceptowaniu projektu przygotujemy i wyślemy do Ciebie szczegółowy kosztorys.

5. ZAMÓWIENIE MEBLI

Po podpisaniu zamówienia na meble, Projektant dokona dokładnego pomiaru pomieszczenia i przygotuje dokumentację wykonawczą.

6. PRODUKCJA MEBLI

Twoja nowe meble są produkowane w naszej stolarni na Lnianej 5a w Koszalinie.

7. WYSYŁKA

Twoje meble ruszyły w drogę i już wkrótce będziesz mógł cieszyć się ich widokiem w Twoim domu.

ZAMÓW MEBLE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

* pola wymagane

** Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219) oraz RODO.

** Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest WEBSAD z siedzibą przy ul. Lnianej 5a/2, w Koszalinie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ANI organizacji międzynarodowej.

 

REALIZACJE
Nasze portfolio zawiera wiele pięknych klasycznych projektów wykonanych z pasją i zaangażowaniem. W naszych meblach stosujemy akcesoria czołowych europejskich producentów, które gwarantują długoletnie niezawodne użytkowanie. Są to akcesoria ergonomiczne, a także bardzo trwałe i niezawodne w działaniu. Na większość z nich udzielamy dożywotniej gwarancji. Współpracujemy m.in. z Blum, Hettich i Peka.

Zapraszamy do kontaktu

BIURO

75-228 Koszalin
ul. Lniana 5a/2
+48 512 432 287 (Jacek)
jacek@websad.pl
www.websad.pl

STOLARNIA

75-228 Koszalin
ul. Lniana 5a/2

WEBSAD