REALIZACJE

MEBLE BIUROWE

W projektowaniu współczesnych biur coraz chętniej odchodzi się od permanentnych rozwiązań takich jak np. aranżowanie przestrzeni za pomocą ścianek działowych. Zamiast tego wybierane są rozwiązania mobilne, które nie tylko pełnią różne funkcje w zależności od bieżących potrzeb, ale również w łatwy sposób można zmienić ich rozmieszczenie w przestrzeni. To pokazuje wyraźnie, że coraz więcej organizacji świadomie chce tworzyć w swoich biurach komfortową, przyjazną użytkownikowi przestrzeń.

MEBLE KUCHENNE

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z prezentowaną ofertą produkowanych przez nas mebli kuchennych. Jesteśmy pewni, że bardzo szeroki asortyment oferowanych kuchni pozwoli nam zaspokoić wszystkie Państwa oczekiwania w każdej płaszczyźnie.

MEBLE ŁAZIENKOWE

Meble łazienkowe poza funkcją praktyczną, wpływają także na estetykę łazienki. Dlatego też wybierając je, warto zwrócić uwagę na to, aby dobrze komponowały się z ogólnym wystrojem wnętrza. Jesteśmy przekonani, że z nami zbudujesz łazienkę swoich marzeń!

MEBLE DO SALONU

Meble RTV do salonu, dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie wpasują się do Twojego pomieszczenia. Polecamy funkcjonalne meble do salonu, z możliwością ukrycia niepotrzebnego sprzętu w sprytnych schowkach. Stylowe szafki pod TV cieszą się ogromną popularnością. Posiadają nowoczesny wygląd, a do tego mają praktyczne szuflady i wnęki, które pozwolą Ci przechowywać wszystkie niezbędne akcesoria. Ich lekka forma w połączeniu z funkcjonalnością to przepis na mebel idealny.

SZAFY I ZABUDOWY

Szafy od dawna przestały być meblem tradycyjnym, standardowym i powtarzalnym. Wzrost różnorodności rzeczy, które przechowujemy w naszych zabudowach meblowych, stawia przed szafami nowe wyzwania dotyczące wnętrza szafy i funkcjonalności.

POZOSTAŁE

Wykonujemy przeróżne inne meble, zabudowy AGD, zabudowy piecyków i kominków, półki wolnowiszące i wolnostojące, elementy dekoracyjne i nie tylko. . .

Zapraszamy do kontaktu

BIURO

75-228 Koszalin
ul. Lniana 5a/2
+48 512 432 287 (Jacek)
jacek@websad.pl
www.websad.pl

STOLARNIA

75-228 Koszalin
ul. Lniana 5a/2

WEBSAD