To proste to Kuchnia, którą polubisz i będziesz się nią cieszył codziennie.

Moda na prostotę i skandynawski design sprawiła, że w naszych projektach i realizacjach jest dużo bieli. Białe meble stały się synonimem nowoczesności. Ten długotrwały i efektowny trend w aranżacji wnętrz widoczny jest w naszych kuchniach, salonach, pokojach. Biała kuchnia ma tyle samo zwolenników jak i przeciwników. Dzisiaj w naszym projekcie chcemy zainspirować jak i jednych tak i drugich. Sami odpowiedzcie w komentarzach czy podoba wam się połączenie drewna błękitu oraz bieli.

Jak myślicie czy ta kuchnia jest funkcjonalna, nowoczesna i ładna?

Bez względu na to, jaki kolor lubimy, urządzając mieszkanie pragniemy, aby było ono funkcjonalne, estetyczne i na czasie. Jednocześnie dobrze, by wnętrza cieszyły nas przez kilka lat. Gonitwa za sezonowymi modami w aranżacji wnętrz, nie jest wskazana. Pamiętajmy, że pstrokate meble mogą nas szybko znudzić i zmęczyć. To co dziś, jest modne w następnym sezonie może być już passe. 

Zachęcamy, by trwałe elementy wyposażenie wnętrz dobrać tak, abyśmy nie musieli co kwartał ich wymieniać. Stawiamy na ponadczasowość! 

Aktualnie panujące trendy załatwią nam modne dodatki takie, jak: lampy, poduszki, wazony, donice itd. Jeśli kuchnia ma nie być biała, to może miętowa, błękitna, granatowa, czarna a może czerwona? Przy projektowaniu musimy pamiętać że ciemniejsze kolory mebli, prezentują się lepiej na dużej i dobrze oświetlonej przestrzeni. W małym mieszkaniu ciemne meble mogą być zbyt przytłaczające, a zarazem będą one znacznie pomniejszać wizualnie pomieszczenia.

Czekamy na wasze opinie, jaka wersja małej kuchni w bloku podoba wam się bardziej.
A już niedługo pokarzemy wam projekt kuchni czarnej matowej.
Zachęcamy do czytania naszego bloga w którym znajdziecie dużo ciekawych artykułów.